Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Інформація для батьків

   До відома батьків та учнів!

 

 

Шановні батьки!

Доводимо до Вашого відома, що учні, які не щеплені проти кору та без ревакцинації (після 6 років), не допускаються до відвідування закладу на підставі статті 15 Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб", спільного листа МОЗ та МОН від 06.09.2018.р. за №05.2-11\235301\9-537, листа МОЗ України від 27.08.2018р. №05.2-16/22460.

З повагою адміністрація школи

 

 

 

 


 

ГРАФІК  КОНСУЛЬТАЦІЙ

 УЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

ДЛЯ БАТЬКІВ УЧНІВ 1-4 КЛАСІВ

 

Клас,

кабі-нет

ПІБ

вчителя

Понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

1-А

212

Юхимчук І.В.

 

1-й

17.00-18.00

 3-я

17.00-18.00

 

 

1-Б

109

Курашевська І.А.

1-й

17.00-18.00

3-й

13.30-14.30

 

 

 

1-В

107

Шевченко Н.М.

3-й

17.00-18.00

 

 

3-й

13.30-14.30

 

1-Г

108

Кашич Н.Г.

3-й

13.30-14.30

1-й

17.00-18.00

 

 

 

2-А

214

Мороз Л.І.

1-й

17.00-18.00

 

 

3-й

13.30-14.30

 

2-Б

111

Гончар І.П.

 

1-й

17.00-18.00

 

2-й

13.30-14.30

 

2-В

   107

Ульянова Н.П.

1-й

17.00-18.00

 

 

2-й

13.30-14.30

 

2-Г

   202

Темнюк О.Г.

1-й

13.30-14.30

 

 

2-й

17.00-18.00

 

3-А

   211

Вяхірєва І.І.

1-й

13.30-14.30

 

3-я

13.30-14.30

 

 

3-Б

   112

Ткаченко О.М.

3-й

13.30-14.30

 

 

1-й

14.30-15.30

 

3-В

206

Шолох К.М.

3-й

13.30-14.30

 

 

1-й

14.30-15.30

 

3-Г

215

Чернецька С.Ф.

 

3-й

13.30-14.30

 

1-й

17.00-18.00

 

4-А

210

Горбенко Л.В.

1-й

17.00-18.00

 

3-я

17.00-18.00

 

 

4-Б

110

Єфіменко Т.В.

 

4-й

17.00-18.00

 

3-й

13.30-14.30

 

4-В

 213

Євсієнко Г.П.

 

 

 

1,3-й

14.30-15.30

 

4-Г

207

Загребельна Т.Ю.

1-й

13.30-14.30

 

 

3-й

13.30-14.30

 

Англ.

108а

Кошитар О.М.

1-й

13.30-14.30

 

 

3-й

13.30-14.30

 

Англ.

108а

Ткаченко Л.А.

1-й

13.30-14.30

 

 

3-й

13.30-14.30

 


 

 

 

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ

 

УЧИТЕЛІВ - ПРЕДМЕТНИКІВ

 

для батьків учнів 5-11-х класів

 

на 2018 - 2019 навчальний рік

 

ПІБ учителя

День тижня (перший тиждень місяця)

Час

Кабінет

1

Яковенко Ю.В.

понеділок 

15.00-16.00

314

2

Куценко Л.В.

четвер

14.30-15.30

303

3

Рябуха Н.М.

середа

14.30-15.30

205

4

Данильчук М.І.

п'ятниця

13.30-14.30

302

5

Азарова Г.В.

четвер

08.00-09.00

308

6

Гончар О.І.

понеділок

15.00-16.00

319

7

Крицина І.В.

понеділок

13.30-14.30

203

8

Коваль В.В.

п'ятниця

15.00-16.00

313

9

Семич Н.Ф.

середа

14.30-15.30

312

10

Руденко І.Г.

середа

13.30-14.30

316

11

Ставрова Г.В.

середа

14.00-15.00

304

12

Балабас В.А.

середа

15.00-16.00

309

13

Ковбаса Н.Я.

середа

15.00-16.00

310

14

Гриценко О.В.

понеділок

15.00-16.00

301

15

Клімук Я.В.

понеділок

15.00-16.00

306

16

Куценко І.І.

понеділок

15.00-16.00

106

17

Сніжко О.Г.

п'ятниця

14.30-15.30

307

18

Ткаченко Ф.Ш.

четвер

15.00-16.00

311

19

Іванова І.Л.

п'ятниця

12.30-13.30

105

20

Степанова Н.І.

понеділок

15.00-16.00

318

21

Глущенко Т.І.

понеділок

14.30-15.30

104

22

Костюченко С.Б.

четвер

08.00-09.00

103

23

Саух Н.А.

середа

14.30-15.30

204

24

Суворов О.В.

вівторок

13.00-14.00

102

25

Жукова Л.П.

понеділок

10.00-11.00

317

26

Овіннікова Н.І.

п'ятниця

12.30-13.30

209

27

Міхлевська Н.М.

вівторок

15.00-16.00

спортзал

28

Баранецький В.А.

вівторок

14.30-15.30

спортзал

 

 

 

Графік косультацій

класних керівників 

для батьків  учнів 5-11-х класів 

 

Клас

ПІБ класного керівника

 № кабі-

нету

          Час відвідування

День тижня

 

Час

1

5-А

Овіннікова  Н. І.

209

4 середа

17.00-18.00

2

5-Б

Іванова   І. Л.

105

1 п’ятниця

17.00-18.00

3

5-В

Крицина І. В.

203

4 понеділок

17.00-18.00

4

5-Г

Коваль В. В.

313

остання п’ятниця

17.00-18.00

5

6-А

Саух Н. А.

204

3 середа

17.00-18.00

6

6-Б

Куценко І. І.

106

3 середа

17.00-18.00

7

7-А

Гриценко  О. В.

301

4 понеділок

17.00-18.00

8

7-Б

Азарова Г. В.

308

4 п’ятниця

18.00-19.00

9

7-В

Семич Н. Ф.

312

4  понеділок

17.00-18.00

10

8-А

Ставрова Г. В.

304

4 понеділок

17.00-18.00

11

8-Б

Костюченко С. Б.

103

4 четвер

17.00-18.00

12

8-В

Клімук Я. В.

306

4 понеділок

17.00-18.00

13

9-А

Рябуха Н. М.

205

4 середа

17.00-18.00

14

9-Б

Балабас   В. А.

309

4 середа

17.00-18.00

15

9-В

Гончар О. І.

319

4 середа

17.00-18.00

16

10-А

Ткаченко  Ф. Ш.

311

4 четвер

17.00-18.00

17

11-А

Степанова   Н. І.

318

4 понеділок

17.00-18.00

18

11-Б

Куценко  Л. В.

303

3 середа

17.00-18.00